...

Doświadczenie zawodowe. 
Psycholog i psychoterapeuta.

Od 2001 roku pracuję czynnie jako psycholog i psychoterapeuta.

Aktualnie prowadzę gabinet psychoterapeutyczny Holistycznaterapia oraz współpracuję z firmami Inwedo Sp.z o.o. i Kamikaze jako Psycholog w Firmie.

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na specjalizacji z psychologii klinicznej a swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobywałam w ośrodku dla osób po kryzysach życiowych w Łodzi, w I Klinice Psychiatrycznej w Łodzi oraz w grupie terapeutycznej dla osób współuzależnionych w Ośrodku Uzależnionych od Alkoholu w Łodzi.

W międzyczasie odbyłam czteroletni kurs psychoterapii na Katedrze Psychoterapii w Collegium Medicum, przy Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie.

W ramach rozwoju osobistego uczestniczyłam w treningu rozwoju osobistego w Gestalt w Krakowie, trening intrapsychiczny i trening interpersonalny w Instytucie Postępowania Twórczego w Łodzi , kurs podstaw hipnozy w Collegium Medicum, szkolenia z ustawień systemowych Renaty Lisowskiej i Janusza Sztencela. 

Ukończyłam roczny kurs pierwszego stopnia z astrologii współczesnej i tradycyjnej organizowany przez Polskie Towarzystwo Astrologiczne oraz kursy: astrologii prognostycznej, astrologii partnerskiej, zaawansowanej interpretacji horoskopu, astrologii psychologicznej oraz otrzymałam certyfikat profesjonalnego astrologa wydany przez Warszawską Szkołę Astrologii.

Współpracowałam z portalami www.rossne.pl , www.onet.pl, www.interia.pl, www.wp.pl,   www.miastokobiet.pl , www.wylecz.to,  www.lifein.pl  oraz z gazetami t.j. Dziennik Łódzki,Ekspresem Ilustrowanym, Oliwią , czy Telewizją Polską.

Wszystkie szkolenia i współprace pozwoliły mi rozwijać i pogłębiać wiedzę z zakresu psychologii oraz wzbogacać warsztat pracy psychoterapeutycznej.

Nieustanie poszerzam swój warsztat pracy szukając inspiracji w literaturze popularno-naukowej oraz w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Praca psychoterapeutyczna pozwala mi dostrzec zmieniające się trendy i ich wpływ na zachowanie ludzi. Motywuje mnie do poszukiwania nowych rozwiązań w pracy psychoterapeutycznej .

Nowe oblicze psychoterapii konfrontuje się ze  wzrostem samoświadomości u ludzi, ich ogromnym zapotrzebowaniem na budowanie równowagi w życiu, lepszym radzeniem sobie z napływającymi informacjami, które podnoszą ich poziom lęków i niepokojów czy  niestabilnością sytuacji bytowej wpływającej szkodliwie na ich psychikę i wiele innych.

Tym wyzwaniom pragnę stawić czoła by jakość życia ludzkiego osiagnęła przynajmniej poziom optymalny.

 

HOLISTYCZNATERAPIA
Psycholog, psychoterapeuta.
Beata Matys-Wasilewska. 

polityka prywatności, wizyty online, blog astrologiczny, horoskop, psychoterapia, psychoterapeuta, psycholog, psychoterapia par online, holistycznaterapia

Social Media

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

Ważne informacje

Wizyty umawiane są na bieżąco bezpośrednio rezerwując termin w kalendarzu lub kontaktując się ze mną . 

Uregulowanie należności możesz dokonać poprzez szybki przelew lub przelewem na konto.

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.